אודות 

"חסד ואמת נפגשו צדק ושלום נשקו, אמת מארץ תצמח וצדק משמים נשקף" ~(ספר תהילים, פרק פה, פסוקים יא - יב)

עורכת דין סיגל גטהון טמסה

משרד עורכי דין סיגל גטהון טסמה, הינו משרד בוטיק המתמחה בדיני משפחה, עסקאות מקרקעין ודיני תעבורה. עו"ד גטהון טסמה פועלת מתוך אמונה בטוב של האדם ובשוויון ההזדמנויות המגיע לכולם. היא מעניקה ייצוג משפטי איכותי, יסודי ומקצועי ללא פשרות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים, יושרה, מסירות ואחריות. המשרד מתמחה בשלושה תחומים עיקריים, דיני משפחה, עסקאות מקרקעין ודיני תעבורה ומייצג את הלקוחות בערכאות המשפטיות השונות, הן בבית הדין הרבני האזורי והגדול, בבתי משפט לענייני משפחה ובית המשפט לתעבורה.

  1. דיני משפחה

  2. עסקאות מקרקעין

  3. דיני תעבורה

המשרד והעומדת בראשו, מלווים במסירות את הלקוחות באופן אישי, תוך מעורבות בכל פרט ופרט בתיק ותוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ויושרה אישית ומקצועית. אחד היתרונות הבולטים של המשרד הוא ביכולת לשרת מגוון רחב של לקוחות, תוך מתן יעוץ וליווי איכותיים לכלל האוכלוסייה ללא משוא פנים.

 

עו"ד גטהון טסמה מכירה היטב ניואנסים שונים ומהותיים בתרבויות שונות, היא דוברת אמהרית ועברית על בוריין ובנוסף אנגלית. הלקוחות מתחברים אליה ויודעים שתעשה כל שביכולתה לסייע להם לשמור על כבודם ולהשיג משפט הוגן וצודק.

 

עורכת הדין בוגרת תואר ראשון במשפטים, מוסמכת משנת 2008. והתמחתה בפירמת עורכי הדין המובילה, צלרמאייר פילוסוף ושות'. במהלך השנים התמקצעה בדיני משפחה וירושה, מקרקעין, דיני תעבורה ועוד  וצברה ניסיון בליטיגציה בערכאות המשפטיות השונות.

 

"אני לבדי לא יכולה לשנות את העולם, אך אני יכולה להשליך אבן על פני המים כדי ליצור אדוות רבות" (האם תרזה).

Success! Message received.

מחפשים משרד עורכי-דין מקצועי, אמין

דוברת עברית, אמהרית ואנגלית ?

 

צרו איתנו קשר: 050-9972889, 073-7327042

ותקבלו מענה מקצועי ואמין.